Pomůcky a vybavení na nový školní rok

15 srpna, 2023

Milí rodiče,

na školní rok 2023/2024 budou žáci Základní školy Třebovice potřebovat následující pomůcky a vybavení. Předem moc děkujeme za spolupráci při pořízení potřebných věcí.

Příspěvek do třídního fondu na rok 2023/2024 činí 600 Kč. Hradit z něho budeme především vstupy a kulturní představení.

Od 11. září 2023 budeme navštěvovat plavecký výcvik v České Třebové. Cena výcviku bude brzy upřesněna.

Žáci budou potřebovat:

• Přezůvky s pevnou patou a bílou podrážkou
  • Obaly na sešity a učebnice dle materiálů, které si děti přinesou domů (obalí si je doma)
  • Penál vybavený pastelkami (preferujeme silnější), nůžkami, gumou atd. (děti dostanou vybavení v hodnotě 500 Kč od školy, které ve škole zůstane)
  • Krátké rovné pravítko
  • Pomůcky na výtvarnou výchovu – tempery, 2 kulaté a 2 ploché štětce (jeden malý a jeden velký), hadřík, pracovní triko nebo košili, ubrus na lavici
  • Potřeby na tělesnou výchovu – tričko s krátkým rukávem, kraťasy, tepláky a mikinu, cvičky do tělocvičny, sportovní boty na hřiště a náhradní ponožky (uloží si do plastového boxu ve třídě)

Dále je třeba přinést:

• 4 kuchyňské utěrky
  • 4 role toaletního papíru
  • 2 krabičky papírových kapesníčků
  • 1 lahev sirupu (šťávy na pití)
  • 1 balení tekutého mýdla

Děkujeme a těšíme se na začátek školního roku.